مجله کسب وکار -گروه تحقیقاتی یکشو
کوتاهی از کسب و کارها و مطالب مفید
گروه تحقیقاتی یکشو
گروه تحقیقاتی یکشو مرجعی برای موفقیت و کسب حال خوب است. این سایت در زمینه موفقیت فعالیت می کند و اعتقاد دارد قانون موفقیت قانون جذب است. انسان توسط قوانینی دقیق می‌تواند به موفقیت برسد و این موفقیت قانون جذب نام دارد. قانون جذب قانونی ذهنی است و در کل تاریخ تغییر نکرده است. همواره هر کسی در هر جایی و هر زمانی از آن استفاده کند می تواند به موفقیت برسد.

معرفی گروه تحقیقاتی یکشو

گروه تحقیقاتی یکشو در زمستان سال 1396 توسط فرهاد کوکائیان راه اندازی شد. این وب‌سایت با هدف ایجاد محلی برای آموزش تجربیات فرهاد کوکائیان و محلی برای تقویت باورهای مثبت و مفید راه اندازی شد. بدین منظور تعداد زیادی مقاله با محوریت قانون جذب در سایت منتشر شده است که هر کدام از زاویه‌ای به این قانون بزرگ می پردازند. هر کدام از این مقالات دارای نکاتی مهم هستند که درک آن‌ها کمک می کند تا مخاطب تسلط بیشتری بر روی قانون کائنات به دست آورد. به طور کلی مقالات سایت بیشتر برای افرادی است که به تازگی با قانون جذب آشنا شده‌اند و می‌خواهند در مورد آن بیشتر بدانند. برای افرادی که آشنایی خوبی نسبت به این قانون دارند، محصولات ارزشمندی آماده شده است که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

بخش کتاب های الکترونیک قانون جذب

اولین کتابی که توسط گروه تحقیقاتی یکشو منتشر شده کتاب "قانون جذب چیست و چگونه با آن زندگی خود را متحول کنیم؟" بود. در این کتاب مخاطب آشنایی کاملی با قانون جذب کسب می کند. سپس در فصل های بعدی کتاب، در مورد شیوه های صحیح هدف‌گذاری مطالب مفیدی ارائه شده است. همچنین در مورد باورها و نقش اساسی آن‌ها در موفقیت افراد توضیح داده شده است. این کتاب برای افرادی که می خواهند قانون جذب را در عمل به کار ببرند کتاب مفیدی است.
دومین کتاب منتشر شده توسط این سایت، "کتاب خدای من" است. این کتاب تلاشی برای ارتباط آنچه دانشمندان در علم به آن دست‌یافته‌اند با دین و قانون جذب است. دیدگاه های ارائه داده شده در این کتاب همان هایی هستند که بارها و بارها شنیده ایم. این کتاب این دیدگاه های رایج را مورد بررسی قرار می دهد و درستی و نادرستی آن‌ها را از لحاظ تأثیری که بر زندگی ما می گذارد مورد بررسی قرار می دهد.

بخش کتاب های صوتی موفقیت

تعدادی کتاب صوتی که اساتید بزرگی چون دکتر جوزف مورفی، مارک فیشر، چارلز آلبرت پویسانت، قانون جذب را با گفتارهای مختلف و با شیوه های منحصر به فردی به مخاطب آموزش می دهند، در این سایت ارائه شده است. کتاب غیر ممکن ممکن است و حکایت دولت و فرزانگی، کتاب هایی برای درک بهتر قانون جذب است و کتاب توانگران چگونه می اندیشند، کتابی برای تقویت باورهای ثروت آفرین در ذهن است.

بخش کلیپ های انگیزشی

اعتقاد بر این است که برای موفقیت نیاز به انگیزه است. انگیزه محرک انسان است. اما به تنهایی کافی نیست. در گروه تحقیقاتی یکشو بخشی وجود دارد که می توانید کلیپ هایی ارزشمند از افراد بزرگ ببینید. در این کلیپ ها سخنرانان انگیزشی، بازیگران، ورزشکاران و ... تلاش کرده اند و تا با جملات طلایی و انگیزاننده خود، مخاطب را به وجد آورند. این بخش می تواند برای افرادی که کمی سرعت آن‌ها کم شده یا ناامیدی به سراغ آن‌ها آمده مفید باشد.

دوره های آموزشی

در این وب‌سایت دو دوره برای آموزش قانون جذب، برنامه ریزی و تقویت ذهن طراحی و تولید شده است که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

دوره قانون توانگری

بهترین و بزرگ‌ترین دوره آموزشی ارائه شده در گروه تحقیقاتی یکشو، دوره قانون توانگری است. این دوره در 9 ساعت ارائه شده است و در آن استاد کوکائیان با صدها مثال تلاش میکند قانون جذب را با ظرافت کامل به مخاطب آموزش بدهد. این دوره آموزشی بسیار منحصر به فرد و مملو از تجربه های شخصی و نکات آموزشی ارزشمند است. به افرادی که می‌خواهند به صورت حرفه ای قانون جذب را درک کنند، پیشنهاد می‌کنم حتماً دوره قانون توانگری یکشو را تهیه کنند.

دوره تقویت حافظه

دوره تقویت حافظه دوره‌ای مفید برای افزایش قدرت حافظه کوتاه مدت است. اما در این دوره تکنیک هایی نیز برای افزایش بهره‌وری ذهن و تقویت حافظه بلند مدت آموزش داده می شود. در این دوره آموزشی که حدوداً 2 ساعت است، تکنیک ها و تمرین هایی جهت افزایش قدرت حافظه کوتاه مدت به مخاطب آموزش داده می شود.

مجله موفقیت یکشو

در بخش مجله موفقیت مقالات مثبت و اخبار مفیدی برای کاربران تهیه و تدارک دیده شده است. شما با سر زدن به این بخش می توانید در حوزه های مختلف مالی، سلامتی، شادی، عشق و محبت و ... مقالات زیادی پیدا کنید که به تقویت باورهای مثبت شما در آن زمینه کمک زیادی میکند. اگر می‌خواهید در مورد ثروتمندترین افراد جهان، موفق ترین افراد جهان، ثروتمندترین کشورهای جهان، بزرگ‌ترین جشن ها و زیبا ترین مناطق جهان بیشتر بدانید، توصیه می‌کنم حتماً به مجله موفقیت یکشو سر بزنید.

ویدئوهای آموزشی

بخش دیگر گروه تحقیقاتی یکشو ویدئوهای آموزشی است. در این قسمت نیز ویدئوهایی مفید برای کنترل ذهن، تقویت باورهای مثبت، آموزش نکات قانون جذب، تلنگرهایی برای مخاطبان و ... تهیه شده و بر روی سایت قرار گرفته است. کاربران با مراجعه به این بخش می‌توانند به اطلاعات مفیدی برای داشتن یک زندگی زیبا دست پیدا کنند.

بخش نتایج

بخش دیگر یکشو، نتایج است. در این قسمت کاربران سایت و افرادی که قانون جذب را به کار می‌برند، از تجربیات مثبت خود در این زمینه برای سایر کاربران می‌نویسند. این تجربیات کمک می کند تا دیگران نیز بهتر قانون را درک کنند یا کمک می‌کنند اگر افرادی هنوز در مورد وجود قانون جذب شک دارند، با یقین بیشتری آن را پذیرفته و در زندگی به کار ببرند. همچنین خواندن و نوشتن نتایج کمک می کند تا شما در مدار اتفاقات مثبت بی‌شماری قرار بگیرید. پس به‌شدت پیشنهاد می شود همیشه در این بخش با سایر کاربران مشارکت داشته باشید.
گروه تحقیقاتی یکشو در کل برای درک بهتر قانون جذب، تقویت باورهای مثبت و قرار گرفت در مدار اتفاقات خوب پدید آمده است. پیشنهاد می شود هرروز به‌جای گشتن در سایت‌های خبری و نشستن در جلوی تلویزیون یا خواندن مطالب ویران‌کننده‌ی اینستاگرام، زمانی را برای خواندن این مطالب مثبت و تقویت‌کننده اختصاص بدهید. آدرس سایت یکشو www.yeksho.ir است.
 

ارسال شده در تاریخ ۱۴۰۲ دهم تير ساعت 12:00 AM توسط tizmanlexارسال نظر
  Powered By NoteAhang , The Iranian Virtual Music Society
Persian Music Community
 
ایجاد وبلاگ جدید | گزارش تخلف | نمایش لیست وبلاگ هاجامعه مجازی موسیقی ایرانیان